cfiu logo

Ubezpieczenie samochodu Szczecin
ubezpieczenia komunikacyjne

Jesteś ze Szczecina lub okolic i potrzebujesz ubezpieczenia komunikacyjnego? U nas ubezpieczenie samochodu jest naprawdę tanie! Współpracujemy z bardzo wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. To oznacza, że nasza oferta ubezpieczeń OC i innych polis komunikacyjnych jest naprawdę szeroka. Tanie OC Szczecin to właśnie nasza agencja ubezpieczeniowa. Mamy ubezpieczenia komunikacyjne na każdą kieszeń! Obojętnie, czy szukasz OC, czy AC, u nas nigdy nie przepłacisz!

Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby ubezpieczeniowe, a potem dobieramy do nich najkorzystniejszą, czyli najtańszą polisę. Jeśli potrzebujesz taniego ubezpieczenia auta w Szczecinie, trafiłeś w najlepsze miejsce w mieście! Pamiętaj, że zakres ubezpieczenia OC jest taki sam u każdego ubezpieczyciela, co wynika z przepisów prawa. To oznacza, że dla Ciebie najważniejsza jest cena OC! Nasza agencja zapewnia ubezpieczenie komunikacyjne najkorzystniej. Przyjdź do nas i sprawdź!

Tanie ubezpieczenia z CFiU

Szukasz taniego ubezpieczenia OC lub AC dla swojego samochodu w Szczecinie? O tanich ubezpieczeniach wiemy wszystko! Mamy tak szeroką ofertę, że na pewno znajdziesz u nas tanią polisę. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz z mniejszymi ubezpieczycielami. Mamy najszerszy dostęp do rynku ubezpieczeń OC i innych polis dla samochodów oraz pozostałych pojazdów.

U nas znajdziesz nie tylko tanie OC, ale także profesjonalną obsługę. Nasi specjaliści są od lat związani z rynkiem ubezpieczeń, doskonale znają wszelkie tajniki ofert ubezpieczeń OC i innych ubezpieczeń dla samochodów. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

wypadek samochodowy

Ubezpieczenie OC

Podstawowym ubezpieczeniem komunikacyjnym w naszej ofercie jest ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. To obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. Za brak polisy OC grozi nie tylko wysoki mandat, ale i wielotysięczna kara Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG). Jeśli jesteś właścicielem auta lub innego pojazdu, pamiętaj o wykupieniu ubezpieczenia OC.

Posiadanie polisy OC leży w interesie każdego właściciela auta. W przypadku stłuczki lub wypadku z użyciem samochodu poszkodowany otrzyma pieniądze na pokrycie szkód właśnie z ubezpieczenia OC. Sprawca nie musi płacić rekompensaty ze swojej kieszeni.

Standardowa umowa ubezpieczenia OC trwa 12 miesięcy, a potem automatycznie się przedłuża. Warto jednak poszukać tańszej polisy i zmienić ubezpieczyciela. Stare ubezpieczenie komunikacyjne samochodu można wypowiedzieć i zastąpić go tanim OC znalezionym w Szczecinie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

stłuczka

Co z ubezpieczeniem AC?

W naszej ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych w Szczecinie dostępne są także polisy AC. Nie należy ich mylić z ubezpieczeniem OC. To ostatnie działa, gdy potrzebna jest rekompensata za szkody wyrządzone innemu kierowcy. Nie obejmuje jednak szkód, jakie powstały w aucie sprawcy. Tutaj z pomocą przychodzi właśnie ubezpieczenie AC, czyli autocasco.

Czym jest ubezpieczenie AC samochodu? Zaliczane jest do ubezpieczeń komunikacyjnych, czyli do tego samego segmentu polis, co OC. Jednak polisa AC jest dobrowolnym ubezpieczeniem samochodów. Zakres takiego ubezpieczenia może być różny, ale jego ideą jest, aby chronić przed finansowymi skutkami zniszczenia i uszkodzenia auta. Taka polisa sprawdzi się także w przypadku kradzieży samochodu.

 

Przyjdź do nas w Szczecinie i wybierz ubezpieczenie komunikacyjne AC w takim zakresie, w jakim najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie wiesz, od jakiego ryzyka się ubezpieczyć, nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie. Pakiet OC i AC to kompleksowa ochrona dla każdego właściciela samochodu.

Jakie są średnie ceny OC w Szczecinie?

Ubezpieczenie komunikacyjne auta zależy od wielu różnych czynników. W przypadku ubezpieczenia OC samochodu brana jest pod uwagę historia ubezpieczeniowa, wiek kierowcy i jego doświadczenie. Na cenę OC wpływa również pojemność silnika auta, wiek i przebieg samochodu. Do tego przy ubezpieczeniu OC dochodzi jeszcze miejsce zamieszkania (np. Szczecin) i sytuacja rodzinna kierowcy. Na cenę ubezpieczenia AC ma wpływ także historia ubezpieczenia, wiek kierowcy, sposób użytkowania auta, a także zakres ochrony. Zarówno w przypadku OC, jak i AC na cenę wpływają również posiadane zniżki.

Ile trzeba zapłacić za OC w Szczecinie? Średnia cena takiego ubezpieczenia to ok. 825 zł. Ubezpieczenie OC może być jednak o wiele tańsze. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicy, wystarczy, że do nas przyjdziesz. Nasi specjaliści znajdą dla Ciebie tańsze OC! Sam się o tym przekonaj!

Skontaktuj się z nami

Tanie ubezpieczenie OC samochodu w Szczecinie jest w zasięgu Twojej ręki! Nie szukaj, nie trać czasu! Po prostu przyjdź do nas! Przygotujemy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia OC najtańszego w Szczecinie. Potrzebujesz innego ubezpieczenia komunikacyjnego? Znajdziesz go również w naszej ofercie. Czekamy na ciebie, jeśli szukasz naprawdę taniego ubezpieczenia OC w Szczecinie. Skontaktuj się z nami już dziś! Zapraszamy!