cfiu logo

Ubezpieczenie mieszkania Szczecin
ubezpieczenia majątkowe

Chcesz ubezpieczyć mieszkanie w Szczecinie lub okolicy? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty polis mieszkaniowych. Proponujemy kompleksową ochronę Twojego mieszkania lub domu. Ty decydujesz, jakiego zakresu ochrony potrzebujesz. Nie ryzykuj, zacznij chronić swój majątek już dziś!

Nasza agencja w Szczecinie współpracuje z bardzo wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. To oznacza, że dostajesz dostęp do niezwykle szerokiej oferty polis mieszkaniowych. Tak duża oferta sprawia, że możemy Ci zaproponować najlepsze warunki ubezpieczenia mieszkania oraz innych ubezpieczeń majątkowych.

Pożar? Powódź? Włamanie i kradzież? Już nie musisz się bać o swoje mieszkanie lub dom! Mamy dla Ciebie w Szczecinie wyjątkową ofertę ubezpieczeń mieszkaniowych. Już dziś skontaktuj się z nami i zapewnij sobie spokój!

Co obejmuje ubezpieczenie majątkowe?

Ubezpieczenie majątkowe w Szczecinie można łatwo nabyć w naszej agencji. Co jednak kryje się pod nazwą ubezpieczenia majątkowego? To dość szeroka kategoria. Można ją jednak sprowadzić do dwóch najważniejszych kwestii: ubezpieczenia majątkowe dotyczą mienia i odpowiedzialności cywilnej.

Do ubezpieczeń majątkowych zaliczane są nawet ubezpieczenia komunikacyjne (takie oferty są również dostępne w naszej ofercie w Szczecinie). Ubezpieczenia majątkowe to także:

 • ubezpieczenie mieszkania lub domu;
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu codziennym;
 • ubezpieczenie turystyczne.
rodzina w domu

Każdą z takich polis znajdziesz u nas, bo mamy najlepsze ubezpieczenia majątkowe Szczecin. Nie musisz już szukać! Mamy ubezpieczenia majątkowe dla osób prywatnych, firm, instytucji oraz innych podmiotów. Obsługujemy kompleksowo wszystkich!

Najważniejsze elementy ubezpieczenia majątkowego (również ubezpieczenia mieszkania) to:

 • zakres ubezpieczenia – informacja, od jakiego ryzyka będzie chroniła dana polisa;
 • przedmiot ubezpieczenia – można ubezpieczyć wszystko, co daje się wycenić, najczęściej to jednak mieszkanie, dom, ruchomości, szkody spowodowane w mieszkaniu lub wyrządzone innym ludziom albo ich majątkowi, zdrowie itd.;
 • suma ubezpieczenia – maksymalna kwota wypłacana przez ubezpieczyciela w ramach odszkodowania;
 • limit odpowiedzialności – poniżej pewnej kwoty szkód (np. 100 zł) ubezpieczyciel może nie wypłacać odszkodowania;
 • wyłączenia odpowiedzialności – zdarzenia i sytuacje, po których towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaca odszkodowania.

W przypadku ubezpieczenia mieszkania zakres ochrony jest wybierany samodzielnie. Zwykle obejmuje takie zdarzenia jak:

 • pożar;
 • zalanie (np. w przypadku awarii);
 • powódź;
 • silny wiatr (zwykle jest to sprecyzowane w polisie);
 • silne opady śniegu;
 • grad;
 • trzęsienie ziemi;
 • osunięcie ziemi;
 • zwarcia instalacji elektrycznej.

Do tego w przypadku ruchomości ubezpieczenie mieszkania może obejmować również kradzież, kradzież z włamaniem, wandalizm itp.

W naszej ofercie w Szczecinie możesz znaleźć także ubezpieczenia OC w życiu codziennym. Takie polisy obejmują szkody wyrządzone przez ubezpieczonego osobom trzecim. Taka polisa przydaje się w wielu codziennych sytuacjach, np. gdy dziecko zarysuje samochód sąsiada, Twój pies pogryzie przechodnia lub dokona jakichś zniszczeń, woda z Twojego mieszkania zaleje inne mieszkania, najedziesz rowerem przechodnia itp.

Proponujemy także ubezpieczenie majątkowe w postaci ubezpieczenia turystycznego – obejmuje zwykle koszty leczenia, assistance i NNW, przydatne szczególnie w czasie podróży zagranicznych.

Jeśli chcesz poznać dokładniej naszą ofertę ubezpieczenia mieszkania i innych ubezpieczeń majątkowych, skontaktuj się z nami w Szczecinie już dziś. Z nami nigdy nie przepłacisz za ubezpieczenie!

 

cfiu logo

 

Zadbaj o swój dom dzięki CFiU

Dlaczego warto wybrać nasze Centrum Finansowe i Ubezpieczeniowe w Szczecinie? Zapewniamy pełen profesjonalizm ubezpieczeniowy i dobieramy klientom ubezpieczenia, jakich naprawdę potrzebują. Wszystko dlatego, że to właśnie klienci są dla nas najważniejsi! W Szczecinie i okolicach bardzo wiele osób, instytucji i firm korzysta z naszych polis. Chcesz o nich dołączyć? Skontaktuj się z nami już dziś!

Wykupując ubezpieczenie mieszkania w CFiU, masz pewność, że Twój majątek jest odpowiednio chroniony. Zatrudniamy niezwykle doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, którzy zawsze służą radą klientom i pomagają im wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia mieszkania i każdego innego ubezpieczenia. Sprawdź sam! Zapraszamy do Szczecina!

Zgłoś się do nas

U nas znajdziesz najlepsze i najtańsze ubezpieczenie mieszkania w Szczecinie. Sprawdź, dlaczego tak wielu klientów wybiera nasze propozycje. Nie warto czekać! Zadbaj o swoje mienie i o swoje pieniądze już teraz. Z nami znalezienie ubezpieczenie mieszkania jest łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

Skontaktuj się z nami i przekaż, jakiej ochrony potrzebujesz. Potem pozwól nam działać! Błyskawicznie przeszukamy propozycje różnych ubezpieczycieli, obliczymy składkę i załatwimy wszelkie formalności.

Zaufaj nam dziś, żeby zapewnić sobie spokój jutro! Zapraszamy do kontaktu!